Про садибу

Садиба Мальва

Трьохповерхова садиба Мальва, яка знаходиться на висоті 1400 м, була побудована в 2010 році за канадською SIP (Structural Insulated Panels) технологією. Головною особливістю даної технології є використання унікальних теплоізоляційних і вологостійких матеріалів, завдяки яким в такому будинку в найлютіші морози тепло, а в літню спеку - прохолодно.

Будинок, виконаний за технологією SIP - екологічно чистий, довговічний і надійний.

Інтер’єр виконано в мінімалістичному стилі. Меблі зручні та комфортні, виготовлені з екологічних матеріалів. Подекуди зустрічаються унікальні екземпляри ручної роботи.

Великі вікна, з яких відкривається неповторний вид на українські Карпати, змушують перетворити звичайну ранкову каву на магічний ритуал, який хочеться повторювати знову і знову.

Однією з переваг нашої садиби є можливість взяти напрокат необхідне лижне спорядження у спеціальному закладі поряд з нею. Чому це зручно? Тому що це економить час наших гостей на пошук відповідного екіпірування. Чому б не використати цей час на гірськолижні пригоди? Тим більше, що поряд із садибою знаходиться підйомник “Карпатська Чайка”, який дає змогу нашим гостям швидко дістатися до гірськолижних трас.

Винарня біля садиби Мальва

Поряд із садибою знаходиться винарня. Вона здатна не лише зігріти тіло в морозний день, а й розвеселити душу в поганому настрої. Інтер’єр винарні виконано в тому ж стилі, що й сама садиба - мінімалістичному. Проте, щоб повною мірою відчути унікальну атмосферу цього царства вин, його потрібно обов'язково відвідати. Продукція даного закладу задовольнить смаки як гурманів, так і простих поціновувачів вин.